خدایا به من کمک کن تا در سال جديد خودم را پيدا كنم ، تا اجازه ندم آدم های دیگه با باورهای منفیشون بین منو تو فاصله بندازن, خدا جون اول هر صبح که با نماز تو آغاز میکنم کمکم کن تا در قنوت شگفت انگیزت,قدرت پر عظمت تو رو برای حل مشکلات بخاطر بیارم تا بتونم در مقابل هدایای حیات بخش تو ,بجای, جا خالی دادن آغوشم رو برای مشکلات باز کنم.پروردگارم یاری ام کن تا اگر آرامش فطریی که در وجودم گذاشتی اتصالی,قطع و وصل, پیش اومد به تلفن خودم , درستیش شک نکن , منو هدایت کن تا همیشه صدای خروشان اقیانوس پهناورت رو تو گوشم حس کنم. خدا کمکم کن تا هوندا را بخاطر بیارم و هوندا وار پله های مشکل رو یک به یک پشت سر بذارم بدون این که بپرسم دلیل این همه پله چیه؟دست پر محبتت رو نصارم کن تا وقتی آدم های غریبه در زندگیم خواستن دقیقه 90 بازی رو, رو سرم بکوبن به اونا بگم این دقیقه 90 دسته اوله, بازی ادامه داره , خدایا توی لحظات تغییر و درماندگی و بی ارادگی منو یاد مسلحی بنداز که خونواده و آرزوم رو تهدید میکنه, غیرتم را فزونی بخش,تا زنده بمونن خانواده و آرزوم.پروردگار بی همتای من, آدرس پستی بانکت را بعد از همایش اس ام اس کن هر چند که شنیده ام با پیشرفت اینترنت و موبایل و کامپیوتر نزدیک ترین شعبه ات به هر انسانی , قلب هر انسان است و تو چه نزدیکی و تو چه نزدیکیو من بیهوده خیابان ها را میگشتم ای آفریننده خوبی ها دست تلاشم را قوی بدار تا موقع برگشتن به خانه در کوله پشتی ام پس اندازی بزگ از تلاش نصار سفره پر مهر خانواده ام کنم .تو میدانی که اگر دست نان آور خانواده موقع غذا خوردن خالی باشد چه خجاتی روی پیشانی اش می نشیند شب هنگام لحظه ای که سر بر بالین میگذارم تصویر تو را بروی سقف, ایمانت را در قلب, و آرامشو آسایش در روح,این هدیه تو باشد.خدای من در مدتی که پول های تلاشم را به بانک تو می آورم ایمانم را قوت ببخش تا هیچ گاه به سود هنگفتی که وعده ام دادی تردید نداشته باشم, چرا که آموخته ام شک ابتدای کلمه شکست است.

چشم و دل به فانوس راه بخش توست تا در لحظات زخم زبان های دیگران افسار زندگی ام را به رضایت آنها نفروشم من نمیخواهم چون طعنه ن جهان سوی باشم می خواهم ایرانی باشم, پارسی. من را گونه ای هدایت کن تا بجای نفس کشیدن برای دیگران برای تو, خودم و تمام کسانی که زیبا می اندیشند زندگی کنم. من نمیخواهم دوست ونزدیک کسانی باشم که با تغییر اعداد و درصدها و نتایج من در لحظه ای خرفتم میخوانند ودر لحظه ای باهوش من در لحظه ای که به آلبوم عکس های گذشته نگاه میکنم به باد دستور وزیدن بده تا آلبوم گذشته ها از نعره کشیدن خاموش بماند بگذار مثل تو افراد نیکت بجای سیر در قبرستان گذشته در پرزنت امروزت دست بتلاش و انسانیت بزنم. کمکم کن تا درلحظات سخت. صفت مهم و جلاله رحت تو رو بیاد آورم که شفا دهنده ی تمام دردان تردید وپریشانیست بگذار به خود یادآوری کنم که در مکتب رحمت تو انسان ها بخاطر گذشته شان در جهنم نمیسوزند بلکه با بازآفرینی امروزشان بهشت مکان مهمانی تو برای آن ها خواهد بود حال که فرصتم دادی تا در شرکت و بانک یگانه ی تو سرمایه گذاری کنم. فرصت بیمه و جان و مال و عمر و تلاش را به من هدیه بده با بیمه ی کاملت از آتش سوزی و زله و هیچ ویرانگری نمی هراسنم.
چون آموخته ام دنیا دنیا آرامش با بیمه تو همواره شعاری حقیقی است. کمکم کن حق بیمه خود را در تمام فروشگاه های محبت و انسانیت بدرستی بپردازم قهرمانان پاراالمپیک لندن را درود بفرستم ودر المپیک زندگیfair play بازی کنم. کمکم کن جایگاه های خوشبختی دنیا را محدود ندانم که محدودیت به تیپ و شخصیت آفریدگارمان اصلا نمی آید کمکم کن تا درعرصه رقابت جایزه بزرگ فردا را با جایزه کوچک امروز معامله نکنم. کمکم کن در نماز هایم که از مغرب وعشاء امشب پر رنگ تر می شوند اول رقبا و بعد خود را دعا کنم.
کمکم کن هنگامی که سختی کار بر من غلبه میکند دست به آرزو فروشی نزنم چرا که آرزو فروشی نوعی بردگی است و فقط فراموش نکنم با کوچک تر کردن سایز آرزوهایم باز هم لباس موفقیت تنگ خواهد بود اما فردا کمکم کن گلی از عشق فردا نصار بزرگترین نشانه هایت کنم بنام پدر و میم مثل مادر
خدای بزرگ برایم دعا کن جمعیت مهربانی که در روزهاي پاياني سال ٩٤ براي همايش مشاوره اي دكتر افشار گرده تو آمده بودند را در دعاهایم فراموش نکنم. آنها تشنه ی محبت تو هستند.
هم اكنون وقت رفتن است . قرانی بر سرم بگیر, آینه ای نشانم بده تا زلال بودن جاده را دوباره احساس کنم. این بار بندهای کفش هایم را سفت تر میبندم. می خواهم بدوم .می دانم هیچ صخره و مشکلی در این نزدیکی توان مقابله و مبارزه با من را ندارد .

پس همین حالا راه زندگیتو خودت انتخاب کن

اگر الان انتخاب کنی فقط حق انتخاب داری چون شاید چندسال دیگه این حق و به دیگران بدی وبزاری دیگران برای زندگیت تصمیم بگیرند
بزاری از فرصت هایی که از دست دادی پلی بسازند برای رسیدن به اهداف خودشون
زندگی اصلا همینه نزنی خوردی میشی بازنده مسابقه زندگی خودت پس کاری کن قهرمان زندگی خودت باشی
کاری کن وقتی رسیدی به دقیقه های اخر مسابقه به خودت افتخار کنی و یه دور افتخار واسه خودت بزنی اونوقته که صدای سوت و دست دیگران و میشنوی اونوقته که اشک حلقه زده ی تو چشمای مادر وپدرت و میبینی دیدن اون لبخند میشه واست شیرین ترین خاطره
خیلی قشنگه
مهم نیست الان تو چه وضعیتی هستی مثل من صفر صفری ولی مهم اینه از الان شروع کنیم
به عقیده عاشقها به عقیده اونهایی که با زمان باقی مانده دو دو تا چهارتا نمیکنن کنکور مثل انتالپی میمونه به مسیر بستگی نداره مهم اینه که به آخرش برسی البته اگر مسیولیت گذشته و ایندت و بپذیری
بپذیری گذشته هرچی بوده تموم شده الان مهمه ، مهمه ایمان بیاری که اگر حواست به همین لحظت باشه حواست به ایندت هم هست
خودت تصمیم بگیر معمولی بودن یا خاص بودن و
فقط بدون معمولی بودن و همه بلدن خاص بودنه که ادمها و از هم تفتیک میکنه
الان خودت تصمیم بگیر وقتی کنکور دادی و از سالن امتحان بیرون اومدی با لبخند بری تو آغوش مادرت یا باگریه خودت تصمیم بگیر وقتی جواب کنکور اومد اشک از روی شوق مادرت و ببینی یا از روی ناراحتی
خودت تصمیم بگیر سال دیگه اول شهریور روز پزشک و بهت تبریک بگن یا.

به امید موفقیت همه شما شاگردان عزیزم

دکتر افشار

از عید تا کنکور95 وِیژه کنکوریها
از عید تا امتحانات نهایی برای سومی ها

خدمات : (مشاوره کامل کنکور95) بصورت تلفنی ماهانه 8 جلسه تماس تلفنی برای برنامه ریزی شخصی ویژه و متناسب با شرایط شما

نظارت و چکینگ پیامکی عملکرد درسی شما بصورت روزانه

رفع اشکالات اجرایی شما و پاسخ به سوالات آموزشی مشاوره ای ، بررسی کارنامه آزمون و

برای رزرو و تعیین نوبت؛ پیامک مشاوره ماهانه به : 09358960503

مشاوره و رفع اشکال جلسه ای ،پاسخ گویی به انواع سوالات آموزشی شما در زمینه کنکور و عملکرد تحصیلی ماه های گذشته و مشکلات اجرایی برنامه ریزی و انتخاب روش ها و منابع خوب (بدون جهت گیری تبلیغاتی)

خدمات : بصورت تلفنی با تخصیص وقت مشاوره تک جلسه ای 30 دقیقه ای ؛

برای رزرو و تعیین نوبت؛ پیامک مشاوره تک جلسه به : 09358960503

** توجه كنيد **
به دليل سو استفاده از نام و اعتبار اينجانب توسط عده اي فرصت طلب، آدرس كانال مشاوره مان به آدرس زير تغيير پيدا كرده و از اين پس پسوند original براي اينجانب نمي باشد.

لطفا آدرس جديد کانال تلگرام را با پسوند official معرفي كنيد.

" كانال ،مشاوره كنكور استاد عليرضا افشار ""

آدرس "" جديد "" كانال

rlm;https://telegram.me/alirezaafsharofficial

تلگرام مشاوره کنکور
کانال مشاوره کنکور۹۵
حتما تلگرامت بروز باشه

برنامه ریزی عید کنکوریها 1395

آموزش کامل و رایگان جمع بندی با آزمون های جامع در عید نوروز95 _ تدریس Dr.Afshar

مشاوره کنکور ۱۴۰۰ ـ مشاور کنکور تلفنی پایه دبیرستان

مشاوره تلفنی کنکور

انتخاب رشته تلفنی دکتر افشار

برنامه ریزی و مشاوره تلفنی کنکور+ دکتر علیرضا افشار برترین مشاور ایران

مشاور کنکور تلفنی 09358960503

مشاور تلفنی کنکور دکتر افشار

برنامه ریزی تلفنی کنکور

تو ,کن ,های ,ای ,کنم ,مشاوره ,کن تا ,کمکم کن ,تا در ,لحظه ای ,تصمیم بگیر ,نوبت؛ پیامک مشاوره ,تعیین نوبت؛ پیامک

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ارائه انواع خدمات وب kiaflyer6 السلام علیک یا فاطمه الزهراء سلام الله علیها پزشکی 1 معرفی بهترین مدل های تلفن دانلود فایل Kimberly's life فروش تجهيزات مخابراتي طراحی سایت برتر - طراح اول takhfifshop
دزدگ