پاسخ به سوالات متداول شما در مورد مشاوره ها

راه هاي ارتباطي كه بخوايم از شما مشاوره بگيريم چي هست ؟

راه هاي ارتباطي براي رزرو وقت مشاوره مشاوره تلفني و برگزاري همايش هاي گروهي در شهرستان ها
ارسال پيامك به تنها خط من

rlm;٠٩٣٥٨٩٦٠٥٠٣ SMS

همچنين پاسخ به پرسش هاي دانش آموزان عزيز و مشاوره در زمينه هاي مختلف مشاوره اي بصورت رايگان با طرح سوال از طرف شما فقط در بخش نظرات پست هاي سايت امكان پذير است و از پاسخگويي به سوالات در قالب پيامك و پيام تلگرامي معذور هستم
(به استثناي دانش آموزان مشاوره و برنامه ريزي ماهانه)

همچنين مشاوره هاي رايگان من در فضاي مجازي فقط و فقط در سايت و كانال تلگرامم به آدرس هاي زير ارائه مي شود.
مشــاور کنکور رایگــان افشــار @ALiRezaafsharoriginal

در اينستاگرام ،سايت هاي كنكوري اسامي بنام شما هست ، تاييدشان مي كنيد

ديگر سايت ها ،كانال ها ، گروه ها و صفحات اجتماعي ديگر رسانه هاي گروهي در فضاي مجازي زير نظر اينجانب بروز رساني و مديريت نمي شود و فقط به لطف و حمايت دوستان در جهت نشر مشاوره هاي رايگان به اينجانب كمك مي كنند ؛
صفحات اجتماعي با اسامي دقيق يا مشابه من بجز سايت و كانال تلگرام معرفي شده بصورت مستقل از من فعاليت مي كنند و مسئوليت نشر و حمايت معنوي از آثار من به عهده اين اشخاص مي باشد .

مشاوره هاي حضوري تهران و كرج و #مشاوره_تلفني ويژه دانش آموزان شهرستاني فقط با شخص خودتان انجام ميشه يا پشتيبان علمي داريد؟

با احترام به همكاراني كه براي برنامه ريزي يا نظارت و پشتيباني از برنامه هاي كنكوريها با اسم و رسم خود ثبت نام مي كنند و در اجراي كار از دستياران خود استفاده مي كنند ، به اطلاع مي رسانم كه تمامي مراحل برنامه ريزي، نظارت و پاسخ به پرسش هاي كنكوريها توسط شخص خودم انجام ميشه و در ميان هيچ واسطه اي وجود نخواهد داشت.
حتي از بابت پاسخ رايگان به پرسش هاي سايت هم خيال تون راحت باشه كه براي تك تك آنها وقت ميذارم و براي احترام به انتخاب شما ، با افتخار خودم پاسخگوي آنها خواهم بود و اعتقاد دارم هيچ دو انساني مثل هم نيستند.

شرايط برگزاري #همايش_كنكور در شهرستان ها و هزينه هاي آن به چه صورتي هست؟

به دنبال استقبال زیاد دانش آموزان و بازخوردهاي خوب مديران از برگزاري برنامه هاي گروهي و تشويق بر استفاده طیف وسیع تری از داوطلبان کنکور از بحث های آموزشی و انگیزشی استاد افشار امسال، دعوت از ایشان به منظور برگزاری همایش ها و سلسله جلسات کارگاهی امسال نصف بهای سال گذشته خواهد بود.

هزینه برگزاری همایش نیمروزه مشاوره آموزشی_ انگیزشی به مدت 3 ساعت مفید (فقط صبح تا ظهر) 600 هزار تومان

هزینه برگزاری همایش یک روزه کامل به مدت 6 ساعت مفید 1 میلیون تومان
(هماهنگی ایاب ذهاب ترجیحا" هوایی از تهران و بالعكس بر عهده دعوت کننده می باشد)
طرح موضوعات مختلف جلسه و زمان بندی سانس های مختلف اجراي همايش و مشاوره خصوصي دانش آموزان خاص يا اوليا آنها در صورت تمایل با هماهنگی قبلی اجرا خواهد شد .

براي نيمه دوم سال از الان دانش آموز قبول مي كنيد؟

اگرچه تاكيدم بيشتر تشكيل هرچه بيشتري همايش هاي گروهي مدارس و موسسات هست و ترجيه ميدم حرف هاي تكراري يكجا براي همه بزنم ، اما به دنبال رويه هرسال تعدادي هم دانش آموز مشاوره خصوصي بصورت تلفني تك جلسه يا ماهيانه در اين موقع از سال تا كنكور مي پذيرم كه مشاوره ها ماهانه بصورت ٨ جلسه مشاوره و برنامه ريزي خصوصي با نظارت روزانه در هرماه است.

بخاطر مشكل مالي نمي توانم #مشاوره_خصوصي بگيرم ،راه حل شما چيه ؟

موضوع خيلي از مشاوره هاي تك جلسه اي و دغدغه هاي شما براي من تكراري هست و در خلال پرسش و پاسخ هاي نظرات سايت و در اين اواخر در لا به لاي مطالب كانال و بخش پرسش_پاسخ همايش هايي كه براتون ميذارم ، بصورت مفصل و كامل بارها و بارها تكرار شده و در اين محتواها به هيچ عنوان تبليغ هيچ شخص و موسسه حتي خوده #عليرضا_افشار هم نيست و بهتره با اعتماد به مرجعيت علمي و صداقت در كلام مشاور و راه شناس پاسخ هاي خودتان رايگان در قالب استفاده هرچه بيشتر و هرچه بهتر در اين محتواها بيابيد.
اين به شدت براي من خوشايند هست وقتي مي بينم بعضي از دانش آموزاني كه فقط از ويس هاي ما استفاده كردند تا چه اندازه در رفع مشكلات اجرايي و پاسخ به دغدغه هاي خودشان موفق بودند و دائم منتظر گام هاي بعدي آموزش موفقيت تحصيلي هستند.
با يقين و باور كامل و ضد انتفاع مالي خودم عرض مي كنم ، كه اگر جاي شما بودم در سال كنكورم فقط از مشاوره هاي رايگان دكتر افشار عالي استفاده مي كردم و بي نياز از هر مشاوري ، خودم مشاور خودم مي شدم.
اثبات اين حرف خبرهاي خوبي هست كه در پايان هرسال از موفقيت خيلي از شاگردان يكطرفه و نشناخته اينترنتي ام مي شنوم و خوشحال ميشم كه به هدفم رسيدم .

مشاوره کنکور ۱۴۰۰ ـ مشاور کنکور تلفنی پایه دبیرستان

مشاوره تلفنی کنکور

انتخاب رشته تلفنی دکتر افشار

برنامه ریزی و مشاوره تلفنی کنکور+ دکتر علیرضا افشار برترین مشاور ایران

مشاور کنکور تلفنی 09358960503

مشاور تلفنی کنکور دکتر افشار

برنامه ریزی تلفنی کنکور

مشاوره ,مي ,كه ,، ,دانش ,فقط ,دانش آموزان ,و در ,مي كنند ,مشاوره هاي ,پاسخ به ,هزینه برگزاری همایش

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

95724394 Tammy's site راه اندازی سیستم پیشرفته تلفن دانلود فایل sharifjamshidi خرید اینترنتی نقد و بررسی نرم افزارهای اندروید آموزش سئو در ایران مطالب اینترنتی فروشگاه اینترنتی
دزدگ